About MoneyGram

MoneyGram Hakkında

MoneyGram International ve 200’den fazla ülke ve bölgede sunduğumuz sektöründe öncü hizmetler hakkında bilgi edinin.

MoneyGram kimdir?

MoneyGramhem dijital platformlarla hem de bireysel hizmet veren acenteleriyle dünya çapında para transferi ve diğer finansal hizmetler sunmaktadır. Müşteriler; uygun ücretler ve harika döviz kurları ile arkadaşlarına ve ailelerine uluslararası para gönderebilir, faturalarını ödeyebilir ve daha fazlasını yapabilir.

Yüksek puanlı mobil uygulamamızda çevrimiçi olarak veya 430.000'den fazla konumda nasıl para göndereceğini seçebilen 150 milyondan fazla müşteri MoneyGram'a güveniyor.

MoneyGram ne zaman kuruldu?

MoneyGram, 80 yılı aşkın bir süredir müşterilerine dünya çapında hizmet vermektedir. Travellers Express olarak başladık, ancak tüketicilerimizin ihtiyaçlarını her daim karşılayabilmek için on yıllar içerisinde adımızı ve hizmetlerimizi değiştirdik. 1998 yılında MoneyGram International adı altında faaliyetlerimize başladık.

Genel merkezi Dallas, Teksas'ta bulunan MoneyGram'ın dünya çapında ofisleri bulunmaktadır.

MoneyGram nerede faaliyet gösteriyor?

MoneyGram aşağıdaki ülkelerde çevrimiçi para transferi hizmeti sunmaktadır:
Avusturya, Avustralya, Belçika, Bulgaristan, Kanada, Hırvatistan, Çekya (Çek Cumhuriyeti), Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Büyük Britanya, Yunanistan, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Malta, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Singapur, Slovakya, İspanya, İsveç, İsviçre ve Amerika Birleşik Devletleri.

MoneyGram aşağıdaki ülkelerde İOS ve Android uygulama-içi para transferi hizmeti sunmaktadır:
Avusturya, Avustralya, Belçika, Kanada, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Büyük Britanya, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Malta, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Slovakya, İspanya, İsveç, İsviçre ve Amerika Birleşik Devletleri.

MoneyGram 200'den fazla ülke ve bölgede para transferi hizmetleri sunar, ülkeye özgü bilgileri burada bulabilirsiniz:
Arjantin, Ermenistan, Avusturya, Avustralya, Bangladeş, Belçika, Bolivya, Bulgaristan, Brezilya, Kamboçya, Kamerun, Kanada, Şili, Çin, Kolombiya, Kosta Rika, Hırvatistan, Kıbrıs, Çekya (Çek Cumhuriyeti), Danimarka, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, Mısır, El Salvador, Estonya, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Almanya, Gana, Büyük Britanya, Yunanistan, Guatemala, Haiti, Honduras, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, Hindistan, İrlanda, İsrail, İtalya, Fildişi Sahili, Jamaika, Japonya, Ürdün, Kenya, Kore, Letonya, Lübnan, Litvanya, Malezya, Malta, Fas, Meksika, Moldova, Hollanda, Yeni Zelanda, Nikaragua, Nijerya, Norveç, Umman, Pakistan, Panama, Peru, Filipinler, Polonya, Portekiz, Katar, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Romanya, Suudi Arabistan, Senegal, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Güney Afrika, İspanya, Sri Lanka, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Trinidad ve Tobago, Tunus, Türkiye, BAE, Uganda, Amerika Birleşik Devletleri, Ukrayna, Venezuela ve Zimbabve.